Sponsorzy konkurencji indywidualnych.001

Formuła nagradzania najlepszych zawodników w każdej konkurencji na Memoriale Marka Petrusewicza od lat opiera się na współpracy organizatorów ze sponsorami oraz miłośnikami pływania, którzy chętnie wspierają Memoriał. To właśnie dzięki nim od lat zawodnicy ścigają się o nagrody pieniężne w każdej konkurencji. Obecnie wartości nagród na Memoriale Marka Petrusewicza sięgają 70 000 zł, co niewątpliwie stawia tę imprezę na pierwszym miejscu w kategorii atrakcyjności zawodów pływackich w Polsce. Dzięki wsparciu sponsorów możemy również rozegrać Memoriał w formule, która zapewnia niesamowite widowisko dla każdego widza. Poniższa tabela prezentuje wszystkich sponsorów konkurencji indywidualnych, którzy wspierają nas nieustannie od lat. Może w kolejnej edycji dołączysz i ty?

Sponsorzy indywidualni w roku 2021

Konkurencja Sponsor JUNIOR i SENIOR
50m st. dowolnym kobiet Danuta Pawłowska
50m st. dowolnym mężczyzn Andrzej Dubiel
100m st. grzbietowym kobiet Radosław Kawęcki
100m st. grzbietowym mężczyzn Dorota i Marek Tchórz
50m st. klasycznym kobiet Maciej Bonecki
50m st. klasycznym mężczyzn MERSALON
100m st. motylkowym kobiet Michał Kurza
100m st. motylkowym mężczyzn 5 Styl
100m st. zmiennym kobiet Swim App
100m st. zmiennym mężczyzn Jack PUB
200m st. dowolnym kobiet Browar WASZCZUKOWE
200m st. dowolnym mężczyzn Jadwiga i Marek Werner
25m SKIN kobiet Synergia
25m SKIN mężczyzn G8 Bielany Warszawa
Sztafeta 4x50m zmiennym MIX IM Kompozyty
100m st. klasycznym kobiet Info-R
100m st. klasycznym mężczyzn POL-DRÓG
100m st. dowolnym kobiet Marcin Szymański
100m st. dowolnym mężczyzn Master Pack producent opakowań
50m st. grzbietowym kobiet Grażyna i Marek Naziębło
50m st. grzbietowym mężczyzn Sofia Ennaoui
200m st. zmiennym kobiet Browar WASZCZUKOWE
200m st. zmiennym mężczyzn Robert Karaś
50m st. motylkowym kobiet Dominik Grudziński
50m st. motylkowym mężczyzn Krzysztof Raszczuk
400m st. dowolnym kobiet Porcelanaonline.pl
400m st. dowolnym mężczyzn TEAM Połysku
Sztafeta 4x50m dowolnym MIX Krystyna Antoniak i Andrzej Klarowicz – AWF Wrocław

 

Najlepsi zawodnicy niepełnosprawni KOBIETY – Artur Płachta

Najlepsi zawodnicy niepełnosprawni MĘŻCZYŹNI – BASKET Camp

Nagroda dla trenera najlepszego zawodnika kat. senior – Edward Mężyk

Nagroda dla trenera najlepszego zawodnika kat. junior – Mirosław Fiłon

Nagroda dla najlepszego zawodnika i trenera – OW Wratislavia

Zawodnicy z niepełnosprawnością intelektualną – Wrocławski Park Technologiczny S.A.

Sponsorzy indywidualni w roku 2020

Konkurencja Sponsor JUNIOR Sponsor SENIOR
50m st. dowolnym kobiet ETNO Cafe Danuta Pawłowska
50m st. dowolnym mężczyzn Krzysztof Usielski Kazimierz Bauer
100m st. grzbietowym kobiet Marcin Szymański Rafał Wolniewicz
100m st. grzbietowym mężczyzn Fizjolypic Fizjolympic
50m st. klasycznym kobiet Dominik Grudziński Dominik Grudziński
50m st. klasycznym mężczyzn Black Fish Black Fish
100m st. motylkowym kobiet Browar WASZCZUKOWE Browar WASZCZUKOWE
100m st. motylkowym mężczyzn Sebastian Tyszkowski Śląska Szkoła Pływania
100m st. zmiennym kobiet Rafał Krajewski Państwo Olejarczyk
100m st. zmiennym mężczyzn Jack PUB Jack PUB
200m st. dowolnym kobiet Andrzej Klarowicz Michał Kurza
200m st. dowolnym mężczyzn Państwo Werner Państwo Werner
25m SKIN kobiet Miłośnicy pływania Klaudia i Ireneusz Synergia
25m SKIN mężczyzn IM Kompozyty System G8
100m st. dowolnym kobiet Państwo Kuc Państwo Kuc
100m st. dowolnym mężczyzn Artur Bujoczek Artur Bujoczek
100m st. klasycznym kobiet Silesia Swimming Center Państwo Sztandera
100m st. klasycznym mężczyzn POL-DRÓG POL-DRÓG
50m st. grzbietowym kobiet Irmina Całus Portal CrowdMedia.pl
50m st. grzbietowym mężczyzn Mikołaj Karasiński IM Kompozyty
200m st. zmiennym kobiet Krzysztof Raszczuk UKS ORKA Lubań
200m st. zmiennym mężczyzn Browar WASZCZUKOWE Browar WASZCZUKOWE
50m st. motylkowym kobiet Anna Dowgiert Szkoła Pływania TONI
50m st. motylkowym mężczyzn Paweł Korzeniowski Państwo Tchórz
400m st. dowolnym kobiet ABAK TAX Kancelaria Podatkowa Andrzej Dubiel
400m st. dowolnym mężczyzn CRAVNUR Sport Ogorzałek Chudoba IM Kompozyty

 

Najlepsi zawodnicy niepełnosprawni KOBIETY – Artur Płachta

Najlepsi zawodnicy niepełnosprawni MĘŻCZYŹNI – IM Kompozyty

Nagroda dla najlepszego trenera kat. senior – Państwo Kiszczak i Marcin Szymański

Nagroda dla najlepszych trenerów kat. junior – Mirosław Fiłon i Swim App

Zawodnicy z niepełnosprawnością intelektualną – Wrocławski Park Technologiczny S.A.

Nagrody dla sztafet – Pizzeria LeSer

Sponsorzy indywidualni w roku 2019

Konkurencja Sponsor JUNIOR Sponsor SENIOR
50m st. dowolnym kobiet Adrian Szajnicki SWIM 2024
50m st. dowolnym mężczyzn Krzysztof Usielski Kazimierz Bauer
100m st. grzbietowym kobiet Państwo Kiszczak Rafał Wolniewicz
100m st. grzbietowym mężczyzn Szkoła Pływania TONI Marek Plawgo
50m st. klasycznym kobiet Dominik Grudziński Dominik Grudziński
50m st. klasycznym mężczyzn Mikołaj Karasiński BasketCamp.pl
100m st. motylkowym kobiet Michał Kurza Michał Kurza
100m st. motylkowym mężczyzn Sebastian Tyszkowski Trenerzy G8 Bielany Warszawa
100m st. zmiennym kobiet Rafał Krajewski Państwo Olejarczyk
100m st. zmiennym mężczyzn Państwo Kuc Państwo Kuc
200m st. dowolnym kobiet Browar WASZCZUKOWE Browar WASZCZUKOWE
200m st. dowolnym mężczyzn Państwo Werner Państwo Werner
100m st. dowolnym kobiet Państwo Kuc Państwo Kuc
100m st. dowolnym mężczyzn Artur Bujoczek Artur Bujoczek
100m st. klasycznym kobiet Silesia Swimming Center Państwo Sztandera
100m st. klasycznym mężczyzn POL-DRÓG POL-DRÓG
50m st. grzbietowym kobiet Irmina Całus Portal Crowdmedia.pl
50m st. grzbietowym mężczyzn Browar WASZCZUKOWE Browar WASZCZUKOWE
200m st. zmiennym kobiet Krzysztof Raszczuk UKS ORKA Lubań
200m st. zmiennym mężczyzn Kinga Cichowska Leszek Górski
50m st. motylkowym kobiet Anna Dowgiert Andrzej Klarowicz
50m st. motylkowym mężczyzn Paweł Korzeniowski Państwo Tchórz
400m st. dowolnym kobiet Andrzej Dubiel Izabela Skrzypiec
400m st. dowolnym mężczyzn Marta Bącler Izabela Skrzypiec

 

Najlepsi zawodnicy niepełnosprawni KOBIETY – Artur Płachta

Najlepsi zawodnicy niepełnosprawni MĘŻCZYŹNI – IM Kompozyty

Zawodnicy z niepełnosprawnością intelektualną – Wrocławski Park Technologiczny S.A.

Sponsorzy Indywidualni w roku 2018

Konkurencja Sponsor JUNIOR Sponsor SENIOR
50m st. dowolnym kobiet Adrian Szajnicki SWIM 2024
50m st. dowolnym mężczyzn Filip Wypych Kazimierz Bauer
100m st. zmiennym kobiet Katarzyna Baranowska Paulina Wolniewicz
100m st. zmiennym mężczyzn Katarzyna Baranowska Paulina Wolniewicz
100m st. grzbietowym kobiet Edward Mężyk MKS Juvenia Wrocław
100m st. grzbietowym mężczyzn Edward Mężyk Grażyna i Stanisław Kiszczak
100m st. klasycznym kobiet Silesia Swimming Center Krzysztof Usielski
100m st. klasycznym mężczyzn POL-DRÓG POL-DRÓG
100m st. motylkowym kobiet Krystyna Antoniak IM Kompozyty
100m st. motylkowym mężczyzn Sebastian Tyszkowski Violetta Chaba
200m st. dowolnym kobiet Artur Bujoczek Artur Bujoczek
200m st. dowolnym mężczyzn Marek Werner MKS Juvenia Wrocław
100m st. dowolnym kobiet Kinga Cichowska Andrzej Klarowicz
100m st. dowolnym mężczyzn Michał Oleasz MKS Juvenia Wrocław
50m st. klasycznym kobiet Dominik Grudziński Dominik Grudziński
50m st. klasycznym mężczyzn BasketCamp.pl UKS ORKA Lubań
100m st. grzbietowym kobiet Irmina Całus Aleksandra i Bartosz Olejarczyk
100m st. grzbietowym mężczyzn Tomasz Polewka Dorota i Marek Tchórz
200m st. zmiennym kobiet Katarzyna Baranowska MKS Juvenia Wrocław
200m st. zmiennym mężczyzn Katarzyna Baranowska Leszek Górski
50m st. motylkowym kobiet Anna Dowgiert Agencja Rozwoju Innowacji S.A.
50m st. motylkowym mężczyzn Paweł Korzeniowski Bartłomiej Bogulski
400m st. dowolnym kobiet Andrzej Dubiel Izabela Skrzypiec
400m st. dowolnym mężczyzn Filip Zaborowski Izabela Skrzypiec

 

Najlepsi zawodnicy niepełnosprawni KOBIETY – Artur Płachta

Najlepsi zawodnicy niepełnosprawni MĘŻCZYŹNI – IM Kompozyty

Zawodnicy z niepełnosprawnością intelektualną – Wrocławski Park Technologiczny S.A.

Sponsorzy indywidualni w roku 2017

Konkurencja Sponsor JUNIOR
200m st. zmiennym kobiet Fame Creative
200m st. zmiennym mężczyzn Leszek Górski
50m st. dowolnym kobiet Adrian Szajnicki
50m st. dowolnym mężczyzn Paweł Juraszek
100m st. klasycznym kobiet Dominik Grudziński
100m st. klasycznym mężczyzn POL-DRÓG
100m st. motylkowym kobiet Krystyna Antoniak – TONI
100m st. motylkowym mężczyzn Violetta Chaba
50m st. grzbietowym kobiet Aleksandra Urbańczyk
50m st. grzbietowym mężczyzn Radosław Kawęcki
200m st. dowolnym kobiet Sebastian Tyszkowski SWIMPOINT
200m st. dowolnym mężczyzn Jadwiga i Marek Werner
100m st. grzbietowym kobiet Grażyna i Stanisław Kiszczak
100m st. grzbietowym mężczyzn Edward Mężyk
100m st. zmiennym kobiet Paulina Kłopocka
100m st. zmiennym mężczyzn Artur Bujoczek
50m st. motylkowym kobiet Andrzej Klarowicz
50m st. motylkowym mężczyzn Paweł Korzeniowski
100m st. dowolnym kobiet Mateusz Fajfer
100m st. dowolnym mężczyzn Bartłomiej Bogulski
50m st. klasycznym kobiet ASSMANN
50m st. klasycznym mężczyzn Krzysztof Usielski